Izberemo si nek kot α z intervala 0 < α < π. Začnemo v koordinatnem izhodišču, torej v točki (0, 0), in narišemo daljico dolžine 1 do točke (1, 0). Zasukamo se za kot π − α v smeri urinega kazalca in narišemo črto 1 enoto naprej v novi smeri. Prejšnji korak ponavljamo, dokler se nam črta po eni od ponovitev tega koraka ne konča v točki (0, 0), takrat pa z risanjem končamo.
Tako dobimo zvezdo, ki ima pri vsakem kraku notranji kot α; število krakov pa je sicer odvisno od α, vendar je mogoče isto število krakov včasih doseči pri več različnih kotih α, pa tudi tako nastale zvezde so različnega videza. Pri tej nalogi nas bo za dani n zanimalo, koliko različnih kotov α nas pri opisanem postopku pripelje do n-krake zvezde.
Primer: spodnja slika kaže, kako pri α=π/5 radianov (ali 36 stopinj) z opisanim postopkom nastane peterokraka zvezda.
Peterokrako zvezdo pa dobimo tudi pri α=3π/5 radianov (ali 108 stopinj), je pa ta peterokraka "zvezda" v bistvu kar navaden pravilni petkotnik.
Še en primer: kot kaže spodnja slika, lahko do 9-krake zvezde pridemo pri treh različnih α.
Vhodni podatki
V prvi vrstici je število testnih primerov (celo število, vsaj 1 in največ 10). Sledijo testni primeri, vsak obsega eno vrstico, v kateri je zgolj celo število n (zanj velja 3≤n≤100000).
Izhodni podatki
Za vsak testni primer izpiši po eno vrstico. V to vrstico izpiši eno samo celo število, in sicer število različnih n-krakih zvezd, ki jih lahko dobimo po postopku iz besedila naloge.
Primer vhoda
Koda: Izberi vse
2
9
5
Pripadajoč izhod
Koda: Izberi vse
3
2